Subsidie praktijkleren 2022-2023 aanvragen
Voor het schooljaar 2022-2023 kunt u nog de subsidie praktijkleren aanvragen.
Bedrijven en instellingen die een praktijk- of werkleerplaats aanbieden, kunnen in aanmerking komen voor de Subsidieregeling praktijkleren. De voorwaarden verschillen per onderwijscategorie. Het maximale subsidiebedrag is € 2.700 per gerealiseerde praktijk- of werkleerplaats. U kunt tot en met 15 september 2023, 17.00 uur een aanvraag doen voor het schooljaar 2022-2023.
De subsidie vraagt u aan per studiejaar, na afloop van de begeleiding in het studiejaar. De aanvraag dient u in bij de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO). U logt in met eHerkenning. Voor uw aanvraag hebt u minimaal niveau 3 met machtiging RVO-diensten op niveau eH3 nodig.
Tegemoetkoming kosten
De subsidie is een tegemoetkoming in de kosten die de werkgever maakt voor de begeleiding van een leerling, deelnemer of student. Ook is de subsidie een tegemoetkoming in de loon- of begeleidingskosten van een promovendus of technologisch ontwerper in opleiding.
Tip: Meer informatie vindt u op rvo.nl.
Meer nieuws
Algemeen
Uitbetaalde bedragen aan derden aanleveren vóór 1 februari 2025
Hebt u in 2024 bedragen aan iemand betaald die niet als ondernemer bij u werkt en ook niet bij u in (fictieve) dienstbetrekking is?
Lees meerAlgemeen
Nevenwerkzaamheden leiden tot ontslag op staande voet
Een teamleidster wordt op staande voet ontslagen omdat ze nevenwerkzaamheden heeft verzwegen. Terecht?
Lees meerAlgemeen
Kwijtschelding door ex-echtgenote vormt schenking
Bij echtscheidingsconvenant scheldt een vrouw een vordering op haar man kwijt. Is dit een belastbare schenking?
Lees meer